AçıkDükkan®


AçıkDükkan® avantajlarından faydalanın...
 

AçıkDükkan Nedir?
AçıkDükkan, sık ürün satan kullanıcılarımıza sunulmuş çeşitli avantajlar içeren bir üyelik tipidir. Şu anda sitemizde mevcut olan üyelik tipşeri şunlardır:

 • Normal Üyelik: Siteye üye olan herkes normal üye statüsünü kazanır. Ellerindeki atıl ürünleri değerlendirmek isteyen bireysel satıcılarımız için düşünülmüştür.
 • AçıkDükkan: Sık ürün satan bireysel ya da kurumsal satıcılarımız için uygun üyelik tipidir. Acikalan.com'un belirlediği kriterlere göre 3 tip AçıkDükkan üyeliği vardır:

  • AçıkDükkan Standart(Bronze) AçıkDükkan Standart: Sık ürün satan bireysel satıcıları ve dükkan sahiplerini kapsar.
  • AçıkDükkan KOBI(Gümüş) AçıkDükkan Kobi: Küçük ve Orta Boyutlu İşletmeleri için geliştirilen bir üyelik şeklidir.
  • AçıkDükkan Kurumsal(Altın) AçıkDükkan Kurumsal: Kurumsal üyelerimiz için en uygun üyelik þeklidir.


 
 

Avantajları Nelerdir?
AçıkDükkan üyelik şekli size bir çok farklı avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar şunlarıdr:

 • Ücretlendirme: AçıkDükkan üyelerimiz üyelik tiplerine göre (Standart, KOBI, Kurumsal) ücretlendirmede ciddi indirimlerden faydalanmaktadırlar. Daha ayrıntılı bilgi için Ücretlendirme sayfamıza bakabilirsiniz. AçıkDükkan KOBI ve AçıkDükkan Kurumsal üyelik koşulları için lütfen Bize Ulaşın sayfasından Acikalan.com'a başvurunuz.
 • Güven: AçıkDükkan üyelerimiz kurumlardan ya düüyelerden oluşmaktadr. Bu da alıcının satıcıya duyduğu güveni önemli derecede artıran bir unsurdur.
 • Onay: AçıkDükkan üyeleri herhangi bir onay mekanizmasina tabi tutulmadan ürünlerini istedikleri gibi satışa sunabilirler.
 • Özel İkon : AçıkDükkan üyelerinin ürünleri listelenirken özel bir ikon ile listelenmektedir. Bu hem alıcının dikkatini ilgili ürüne çekecek hem de alıcıya satıcının bir AçikDükkan üyesi olduğunu belirtecektir.
 • AçıkDükkan Kutusu : AçıkDükkan üyelerinin ürünleri dönüşümlü olarak anasayfada AçıkDükkan Kutusu içinde görünecektir. Bu satışları önemli şekilde artıran bir promosyon şeklidir.
 
 

Nasıl AçıkDükkan Olurum?
AçıkDükkan Standart üyelik tipi için eğer satış hacminizin ayda 30 ürün üzerinde olacağını düşünüyorsanız lütfen Bize Ulaşın sayfasından Acikalan.com'a başvurunuz.
Acikalan.com, AçıkDükkan KOBI ve AçıkDükkan Kurumsal üyelik koşulları için bazı kriterler aramaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen Bize Ulaşın sayfasından Acikalan.com'a başvurunuz.

 
AçıkDükkan®


© 2000-2005 Acikalan.com - Bir İştirakidir. Tüm Hakları Saklıdır
Bu sitenin kullanılması, Kullanıcı Sözleşmesi'nin okunup kabul edildiği anlamına gelir.